Ravenův milostný horoskop na březen: Býkům přeje konec měsíce

| Autor: redakce | Rubrika: Astrologie

Březen 2018 je magický měsíc. Budou se v něm opakovat dva úplňky, stejně jako tomu bylo v lednu 2018 a stejně jako v lednu budou druhého a jednatřicátého. Nov, který byl 17. ledna 2018, najde svůj zrcadlový obraz v Novu 17. března 2018. Oba úplňky i Nov jsou jak stvořené pro rituály zrcadlové magie, kdo toho nevyužije, jako kdyby neexistoval.

Ravenův milostný horoskop na březen: Býkům přeje konec měsíce

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani mají od začátku března až do 5. března v poslední třetině svého znamení Uran a nic jiného – budou přemýšlet o životě a hlavně o partnerství, možná budou uvažovat i o založení rodiny, ale mohou mít pochybnosti, jestli to všechno zvládnou, a budou přemýšlet, co by se stalo, kdyby to nezvládli, a tohle všechno se začne v poněkud lepším světle ukazovat od 6. a 7. března, kdy do znamení Berana vstoupí Merkur, pán komunikace, podnikání a peněz, a Venuše, nejlepší planeta na bouřlivé vztahy, sex a plodnost.

Merkur a Venuše budou v oblasti sexu a plodnosti nejsilněji působit 17. března, kdy se v sousedních Rybách odehraje dramatický Nov, a 18. března, kdy se ve večerních až nočních hodinách přidá ke spojení Merkur-Venuše ještě Měsíc. Konjunkce, neboli spojení Merkur-Venuše-Měsíc uprostřed znamení Berana, udělá z mírného, domestikovaného Berana divokého Skopce, dojde-li této noci ke spojení Skopec-Lev, Skopec-Rak, Skopec-Panna, ale i Skopec-Kozoroh a do velké míry i Skopec-Štír a samozřejmě i Skopec-Skopec nebo Beran-Skopec (tady jsou drobné rozdíly v nevybouřené vášnivosti, není vyloučeno, že se setká dvacetilený Skopec s padesátiletým Beranem a mohou společně počít dědice svého panství, dnes je možné skutečně všechno) a z hlediska analogie a synchronicity se vše točí kolem prvního jarního dne, 21. března 2018, kolem Berana a z hlediska planet též kolem Venuše, Merkuru a Měsíce.

Do jaké míry budou vyjmenované konstelace působit na život a osud všech možných Beranů, záleží samozřejmě i na postavení planet a měsíčních uzlů v nativním horoskopu, čili ve chvíli zrození tady mohou být drobné odchylky, ale schválně používám adjektivum „drobný“, abychom jen kvůli několika rozdílům v horoskopech zrození nehledali v obecných osudových rovinách jednotlivých Beranů nesrovnalosti či jakékoliv astrologické křeče. Například může být všechno negativně ovlivněné Saturnem nebo Černou Lunou, ale v celkovém kontextu to může znamenat třeba jen drobné zakolísání naladění – většinou jsou to věci, které se dají ovládat vůlí, a například Saturnský vliv se dá upravit pomocí řízených meditací.

Období od prvního jarního dne neboli od rovnodennosti až do konce března 2018 bude pro Berany obdobím radosti a nespoutaného veselí, protože jejich znamení opouští Měsíc, který může přinášet nejenom inspiraci, ale i deprese a dostává se do něj Slunce, a pod vládou Slunce, Venuše, Merkuru a Uranu bude pocit jejich důležitosti stoupat až do magického úplňku 31. března 2018. Po celou tuto dobu budou Berani z partnerského hlediska naprosto neodolatelní pro jakékoliv vyhlédnuté pohlaví a bude z nich sálat přirozená autorita, díky níž se objeví pár příležitostí začít si budovat závratnou pracovní kariéru. Možnost založit rodinu, popřípadě se stát vytouženým partnerem a rodičem je po celý březen pro Berany mimořádně vysoká.

Následující »

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují

Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují

19. 4. 2018 | Bílá magie nemusí být hned čarování, ale způsob, jak sama sebe ochránit a udržet si psychickou…

Horoskop na tento týden: Tygry čeká nový začátek, Zajíce tučné výdaje

Horoskop na tento týden: Tygry čeká nový začátek, Zajíce tučné výdaje

17. 4. 2018 | Máte zkusit novou práci, nebo se raději držet zpátky? A co vás čeká v lásce? Podívejte se na svou…

Manželé podle horoskopu: Se Střelci si užijete peníze, s Býkem plánování

Manželé podle horoskopu: Se Střelci si užijete peníze, s Býkem plánování

12. 4. 2018 | 1 | Chodíte spolu, klape vám to, ale už jste mnohokrát slyšela, že se partner po svatbě změnil. Podle…

Horoskop na tento týden: Opicím se zadaří při studiu, Zajícům v lásce

Horoskop na tento týden: Opicím se zadaří při studiu, Zajícům v lásce

10. 4. 2018 | Jaký pro vás bude podle čínského horoskopu týden od 9. do 15. dubna?

Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články