Komentáře ke článku

Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena…

16. 1. 2018 | Dokázala byste říct pět věcí o Ivaně Zemanové? Kromě toho, že má…

Přidat příspěvek
Elynor Reagovat 19. 1. 2018 22:14

Mno, osobně si myslím, že paní Zemanová mohla být před nějakými 20 lety docela kočka. Holt nikdo nemládneme, no. A taky je možné, že má-li člověk vedle sebe dlouhé roky tak výraznou osobnost, jako je Zeman, tak se to taky projeví. Její vlastní individualita je potom téměř neviditelná, ale taky to může být záměr, prostě se nerada producíruje. Což chápu. Těch pět let, co musela působit jako manželka prezidenta, ale nedělala rozhodně ostudu, ani oblečením, ani chováním. Vždyť by to vypadalo divně, kdyby se nechala vymódit jako profesionální celebrity typu Kardashian a podobně :-)

helza Reagovat 19. 1. 2018 10:43

Mně přijde zvláštní, že zde se tak nějak opravdu diskutuje o paní Zemanové, aniž by se někdo pozastavoval nad tím, že se o ní vůbec Dáma zmiňuje. Zatímco v článku s názvem " Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma?" se pouze kritizuje, že se vůbec o ní píše. Jsou tam pouhé dva příspěvky. "Paní Drahošová tam ještě nesedí, tak nedělejte předčasné závěry a mediální masáž." a druhý - "To by jeden neřekl, kam všude Drahoše nacpou. I mezi vibrátory". Tak tomu moc nerozumím. Přece je-li zde článek o paní Zemanové, pak já osobně považují napsat také článek o paní Drahošové přinejmenším za slušnost.

šiška Reagovat 18. 1. 2018 13:33

Každý člověk je naprosto jiný! Někdo rád na sebe upozorňuje, někdo se celý život stydí,někdo je málomluvný a jiný zas ukecaný a podob.Paní Zemanová je zamlklá a evidentně se nikam necpe, je to prostě v ní a jiná nebude,také nemusí šperky a výraznou parádu. Občas by se ale poradit mohla s vizážisty.

Mata69 Reagovat 18. 1. 2018 11:47

Ta fotka v úvodu je snad jediná, kterou jsem kdy viděla, že se na ní paní Zemanová takhle směje. Jinak vždy má výraz "já jsem neviditelná a vlastně tu nejsem", jak píše Lebahu - ušlápnutá, zakřiknutá, stojící za svým manželem s výrazem naprostého zoufalství. S možností spousty rad od různých vizážistů, s možností koupit si na sebe cokoliv, je vždy oblečena jak šedivá (černá) myška, bez špetky šmrncu. Možná je vzdělaná, možná z ní někdo cítí charizma - já tedy ani trošku, a šarmantní dámu si představuji fakt poněkud jinak.

lebahu Reagovat 18. 1. 2018 07:40

Šarmantní? Myslíte to zakřiknuté, nemastné a neslané stvoření, které jde vždy o dva kroky za svým pánem a vládcem?

Mata69 Reagovat 17. 1. 2018 20:18

Elin: šarmantní? :-/

Elin Reagovat 17. 1. 2018 15:28

Paní Ivana je velmi sympatická žena. Zbytečně na sebe neupozorňuje, ale má přehled a ví jak se má chovat. Každým rokem se zvyšuje její charizma, je a bude z ní šarmantní první dáma.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit
Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články