Komentáře ke článku

Jak zhubnout bez diety? Rady skutečných žen, které…

5. 2. 2018 | Život není fér. V mnoha oblastech. Tak už se přestaňte trápit,…

Přidat příspěvek
niki.6 Reagovat 7. 2. 2018 10:28

monada: představ si, učím se angličtinu a onehdá jsme zrovna slovo "dieta" rozebíraly s lektorkou ... někdo zkomolil význam tohohle slova. V angličtině to znamená "stravování" a tady se to úplně zdemolovalo :(((.

niki.6 Reagovat 7. 2. 2018 10:27

HanaR: Hanči a to já si dám .... třeba jednou týdně, zatím nejsem až tak s tím sžitá, ale není to pořád jako kdysi a je to na mě vidět a hlavně se cítím mnohem lépe a to je pro mě to nejdůležitější. Ale jasan, každý jsme originál a každému metabolismus funguje jinak. Já kdybych omezila jídlo a začala běhat (kolena by běh nedala), tak na mě není poznat změnu, bohužel. Tak jsem hledala alternativu, abych nehladověla a přesto to bylo účinné :)))).

HanaR Reagovat 5. 2. 2018 13:54

niki.6: Já si zase nedovedu představit, že bych si už nikdy nedala chleba, housku a nějaké sladké. A jsem starší než ty a normálně běhám :D Ale je důležité, aby si každý našel tu svou cestu, jelikož všichni jsme originál a na každého z nás působí něco jiného.

monada Reagovat 5. 2. 2018 11:06

niki.6: Plně s tebou souhlasím. Každý když chce tak si svůj způsob zhubnutí a následně udržování váhy najde.Není problém držet hladovku nebo dietu , ale najít si stravovací režim pro sebe co mi vyhovuje a chutná. Název dieta nemám ráda je to pro lidi co mají zdravotní problém né pro ty co chtějí upravit váhu . Lepší název je změna stravovacích zvyklostí.Hezký den

niki.6 Reagovat 5. 2. 2018 07:25

To jsou pěkné řečičky, ale nic konkrétního. Pokud mohu doporučit já ... tak zbavit se škrobů a lepku. Ale je třeba si to přepnout v hlavě. Čerpám inspiraci z knihy paní Mačingové. Ne všechna jídla mi chutnají, ale spousta ano a pak zbytek improvizuji. Jen ten první týden detoxu jsem podle ní dodržela. Med je super. Vůbec nemám chuť na sladké. Takže stačí pár pravidel dodržet a dá se tak jíst celý život. Moje děti do toho šly se mnou. Po dvou týdnech jsou vidět první výsledky a !!!! co je nejdůležitější, alespoň pro mě, zmizela smrtelná únava a kafe už jsem měsíc nepila. Ale každý si najde svoji cestu, když chce a nevymlouvá se. Doplnila jsem to chuzí, protože v mém věku by už běhání nebo skákání moje kolena nedala. :)))

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit
Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články