JANA (45): Můj bývalý muž mě stále přitahuje, i když už mám přítele

| Autor: Kateřina Ella | Rubrika: Láska a vztahy

Sexuální přitažlivost a láska jsou dvě různé věci. Alespoň někdy. Své o tom ví Jana, která se sice před rokem a půl rozvedla, ale stejně by nejraději se svým ex zase skončila v posteli.

JANA (45): Můj bývalý muž mě stále přitahuje, i když už mám přítele

Minulou neděli večer mi Dan, můj ex, vracel děti. Měli společný víkend, akorát se vrátili z chalupy od jeho rodičů. Byli utahaní, ale sršela z nich dobrá nálada a všichni byli trošku přichycení od sluníčka. Jak jsme tak všichni čtyři stáli v předsíni, projela mnou najednou pekelná bolest a touha vrátit všechno zpátky. Cítila jsem najednou energii naší původní rodiny a zastesklo se mi po ní.

Nic na tom neměnil fakt, že jsem se hodinku předtím vrátila od svého přítele, se kterým jsme spolu strávili skvělý víkend. Jenže když jsem teď viděla opáleného Dana, podlomila se mi kolena a já chtěla, aby mi dal pusu a zavtipkoval něco ve stylu, tak jak ses měla a co bude k večeři?

Dan se mi vždycky líbil, přitahoval mě i po letech společného soužití. Navíc jsme se nerozešli ve zlém, náš vztah prostě postupně ochladl, začali jsme si každý žít víc a víc svůj život, občas jsme se hádali, ale nic zásadního, prostě takové rutinní manželství. Fungovali jsme výborně jako rodina, ve které partnerský vztah šel víc a víc do háje. Ale tak funguje spousta vztahů, takže co.

Jenže asi jsme oba chtěli od života víc, nejprve to tak měl Dan, který si prostě našel jinou ženu. Jednoho dne mi zkrátka řekl, že má pocit, že mezi námi už nic není, a že se zamiloval a chce se rozvézt. Samozřejmě mě to sebralo, brečela jsem, byla jsem nešťastná. Ale protože jsme ani jeden na druhého neházeli špínu, nevyčítali si, co kdo komu za ty roky udělal, proběhl nakonec rozvod vcelku jednoduše.

Když jsme se oklepali, tedy hlavně já, z prvotního šoku, dokázali jsme s Danem jako rodiče bez problémů fungovat dál. Dan byl velkorysý, dával dětem skoro deset tisíc korun na výživném, navíc je bral v zimě na hory, v létě na dovolenou a ještě mi pomáhal, když se platily kroužky a podobně. Než jsem se seznámila s Lubošem, svým přítelem, pomáhal mi v bytě i s opravami.

Nejednou to pro mě bylo těžké, když třeba vrtal dětem v pokojíčku polici a já slyšela, jak se smějí, pak jsme spolu prohodili pár vět a jak tak stál opřený ve dveřích, vysoký, pořád i po letech štíhlý, s šedinami ve skráních, měla jsem sto chutí se k němu přitulit. A kdyby tam nebyly děti, tak si s ním vlézt i do postele. Takže jsem se kousla do jazyka, zatnula pěsti a odešla do kuchyně, kde jsem chvíli měla zavřené oči a zhluboka dýchala.

Samozřejmě když jsem začala chodit s Lubošem, přestal mě Dan tolik brát, ale pořád je to pro mě přitažlivý chlap. I když situace jako minulou neděli už jsou spíš výjimka. Nevím, jak to má Dan, ale občas mám pocit, že v jeho očích zahlédnu záblesk, který mi připomíná staré časy. Neodvažuju se ho zeptat, protože se bojím, co by přišlo pak. Už ho vlastně nemiluju, to, jak je to teď, mi vyhovuje, s Lubošem jsem šťastná, jen jsou prostě situace, kdy Dana strašně chci. Takže se s ním striktně vídám jenom s dětmi a nikdy si nedovolím zůstat s ním sama.

ANKETA: Chápete Janu, že ji exmanžel stále přitahuje? 

Další články z rubriky

IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života

IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života

22. 4. 2018 | Irena si před časem nastěhovala domů maminku, která náhle ovdověla. Jenže tím pro ni začaly krušné…

Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?

Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?

21. 4. 2018 | Zlomené srdce je pěkně bolestivá záležitost a nevěru jen tak někdo odpustit neumí. Přesto ale…

RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex

RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex

19. 4. 2018 | 2 | Vztahy tchyně i snachy málokdy fungují dokonale. Své o tom ví i Radka, které se její tchyně…

Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně?

Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně?

18. 4. 2018 | Pro to, co se v sexu má a nemá dělat, nejsou jasná pravidla a záleží na každém z nás, co a jak má…

Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články