Komentáře ke článku

Sex na jednu noc: Jak ho zvládnout s čistým štítem?

10. 4. 2018 | Příležitost k sexu na jednu noc dostane několikrát za život…

Přidat příspěvek
Dasa63 Reagovat 19. 4. 2018 05:08

pořád jsem přemýšlela, kdo tyhle debility píše. tenhle článek mi to objasnil, konkrétně věta "nečekejte orgasmus" :-D

Dasa63 Reagovat 19. 4. 2018 05:05

žába: tys musela mít teda těžkej život :-D

Damin Reagovat 14. 4. 2018 09:46

Žába: si z nás asi dělá dobrý den :) 26.3 je ji 27 let a 30.3 má 38 letou spolužačku ze střední Každopádně ji vadí když muž odejde k mladší a sama na to skočí s ženatým.Asi to za moc nestalo, když ho nedokázala udržet víc než 4 měsíce. No doufejme, ze si oba užili ty prasecinky. žábaReagovat 30. 3. 2018 07:26. Moje spolužačka ze střední školy má 38.let žába Reagovat26. 3. 2018 09:23 Nepochopím jak má sestra, co má 35 let a 3 děti má prsa jak kdyby měla 16 let, krásná a pevná a já mám 27 let a dítě žádné a už to není jak by to mělo být.

helza Reagovat 12. 4. 2018 14:51

Elynor: :)))))

Elynor Reagovat 12. 4. 2018 12:30

helza: tý jo, to by byl sakra pech, při sexu na jednu noc hnedka trojčata :-)))

helza Reagovat 12. 4. 2018 10:24

žába: Jestli tě tohle tak moc štve, že té musíš ventilovat i na úplně jiné diskusi, pak věř, že pravým nepřítelem oné opuštěné ženy je pouze a právě to naštvání a pocit křivdy. V životě se to zkrátka stává, jsou i vdovy se třemi dětmi. Jakmile dokáže opuštěná žena situaci přijmout, být šťastná, že má tři milované děti a nezabývat se osudem svého ex, pak nemusí zůstat sama. Ony ty děti rozhodně nejsou překážkou nového vztahu. Ani docela malé děti ne. A i kdyby sama zůstala, má děti, to je mnoho štěstí. A je dospělá, může si žít jako svobodná žena, starat se pouze o sebe a o děti. To je dost velká dávka štěstí, nemyslíš?

helza Reagovat 12. 4. 2018 10:12

žába, kočina: Je to zjednodušování, ale především generalizování. A jak píše Elynor, se sexem na jednu noc to vůbec nesouvisí. Leda že by se v tu jednu noc počala trojčata a 11 let byl překlep a mělo být 11 minut. :)

Elynor Reagovat 11. 4. 2018 19:51

žába: ... a se sexem na jednu noc tohle souvisí jak? :-))

kočina Reagovat 11. 4. 2018 18:07

žába: Mě zase štve, že ženská je s chlapem, nechá si udělat nejlépe 3 děti a pak ho přes ně vydírá a manipuluje a myslí si, že on ji přece se 3 dětmi nemůže opustit a pokud to udělá, bude v očích okolí za největšího padoucha. Moc zjednodušuji? Já vím.:-) Ale ty taky.:-)

žába Reagovat 10. 4. 2018 16:35

A víte co mně ještě strašně štve? Chlap je s ženskou, udělá jí nejlépe 3 děti a po 11 letech jí řekne, že ji opouští. Žena má na krku děti a k sebe si těžko někoho už najde. Takže bude uvázaná třeba 20 let, než-li děti nevyletí od z domu, ale chlap to neřeší, najde si nějakou bezdětnou, mladou, co mu dopřává v sexu prasečinky, co mu manželka nechtěla dovolit, a když ho omrzí i tá, tak si najde někoho nového ještě. Taky se muže stát, že je nemocný a vrátí se domu a ještě manželka se o něho musí starat.

Elynor Reagovat 10. 4. 2018 16:05

To je návod pro lidi, co nemají vlastní hlavu? :-)) Navíc teda dost rizikový. Zásadně ani k sobě, ani k němu, nýbrž do azylu pro milence, nebo hodinového hotelu. Tím pádem odpadá i problém odcházení - odcházejí oba současně, a odpadá i problém "ráno" a "snídaně". Dál - ochrana, samozřejmě že bez kondomu ani ránu, i kdyby to byl největší sexsymbol Hollywoodu, a nezkoušet žádné extravagance, zejména se nenechat svázat nebo připoutat. Zásadně nesdělovat skutečné jméno, bydliště, pracoviště, nedávat telefonní číslo, vizitku, neříkat před dotyčným pánem svou adresu taxikáři. Nepouštět se do takové akce "pod vlivem" - člověk musí mít kontrolu nad situací, a zejména sám nad sebou, někdo unese dvě tři sklenky vína, někdo i pár panáků a pořád je relativně fit a schopen, někoho porazí jedna sklenka šampaňského. Takže tam je potřeba vědět, kde je hranice, co si můžu dovolit. Další věc - nebrat cizince. Exotika může být lákavá, ale je to i daleko větší risk. Navíc zhusta i komunikační překážka, jak se na něčem domluvit tak, aby oba měli jasno, co jo a co už ne. No a poslední - výčitky? Šmarjá, jaký? Jestli má člověk byť jen špetku podezření, že by mohl mít výčitky, tak nechť si radši doma pustí film. Sex na jednu noc se dělá pro potěšení, aby si to člověk užil, ne aby měl potom výčitky a musel se sám před sebou nějak omlouvat a zdůvodňovat si dodatečně, jak se to jen mohlo stát. Když na to nemám, tak si to holt musím vodpustit. Stejně jako nelezu na Matterhorn, když i Říp je problém, že jo :-))

SandraN Reagovat 10. 4. 2018 14:07

S cizím člověkem je to fakt sázka do loterie. Může se z toho vyklubat ledacos. Pokud to někomu vyhovuje, klidně. Za sebe můžu říct, nešla bych do toho. A to ani kdybychom se dopředu na všem domluvili, kdyby mi byl sympatický, kdyby byl zdravý, kdyby byl normální...ani tak. Je mi to takové nějaké laciné, pustit si k tělu člověka, ke kterému nemám důvěru, kterého neznám, pro těch pár chvil sexu. Nestálo by mi to za ten následný pocit trapnosti. Vím, že bych ho měla. A vrátit to pak nejde. Chlap, co za to stojí, si dovede počkat. A takových asi člověk nepotká za život zástupy. Ovšem jak říkám, neodsuzuju ty, co se spolu na sexu domluví. Jim to tak vyhovuje, proč ne. Dávám i v tomhle přednost kvalitě před kvantitou.

žába Reagovat 10. 4. 2018 13:43

Sex na jednu noc mně nebavil nikdy. Kluci to mají možná jinak, ale u sexu na jednu noc bych si připadala levně. Dokonce když jsem někoho poznala, tak hned nedošlo na ložnici, až po čase a nejdelší vztah jsem měla 7 let a nejkratší 4 měsíce. On se pak vrátil k manželce.

Maus Reagovat 10. 4. 2018 11:57

Bohajeho, to jsou ale pitomý kydy. :-(

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit
Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články