Komentáře ke článku

TOMÁŠ (47): Exmanželka štve děti proti mně, musím o…

4. 3. 2018 | Myslel jsem si, že když jsme se ženou spolu žili tolik let,…

Přidat příspěvek
Mata69 Reagovat 10. 3. 2018 13:59

Armana: a co s tím má společného chlap, který o své děti stojí, má je rád a chce se jim věnovat?

Armana Reagovat 7. 3. 2018 15:55

kočina: Když jsem se rozváděla, byla jsem mladá a blbá, teď už bych se nedala tak snadno. Manžela jsem živila dva roky na vysoké, pak on rok na vojně a já sama na dvě děti. Když jsme se brali, měla jsem zařízený byt a při rozvodu se dělilo vše napůl. Jó, život člověka naučí.

Armana Reagovat 7. 3. 2018 15:50

Elynor: Proč žlučovitý a nenávistný? Jen jsem napsala vlastní zkušenosti. A snad je těch potvor žen víc než mužů? V převážné většině jsou chudáci ženské. Ostatně, kolik ze zdejších rozvedených moralistek vykřikovalo že "mu děti nepůjčí"? Tady je každá svatá, každá bez viny.

kočina Reagovat 6. 3. 2018 17:58

Armana: Kolektivní vina? No s váma bych tak chtěla žít, natož se rozvádět..... Elynor: souhlasím

Elynor Reagovat 6. 3. 2018 13:40

Armana: takhle žlučovitý a nenávistný příspěvek jen tak něco nepřekoná, gratuluji.

Armana Reagovat 6. 3. 2018 12:38

Je to sice smutné, ale nějak to tomu chlapovi přeji. Ono je to totiž většinou obráceně, chlap si najde mladší a žena s dětmi nemá kam jít nebo nemá peníze na vyplacení, na koupi jiného bytu a už vůbec ne na předražené pronájmy. A kontakt s dětmi? Kolikrát můj syn seděl se sbaleným baťůžkem a čekal na tátu marně. Kolikrát si ho vyzvedával a před mými okny ho vroucně líbala a objímala ta mrcha za kterou utekl! Kolikrát mi ho v neděli večer vracel v oblečení od bláta a já to musela vyprat a fénem vysušovat aby měl bundu ráno do školy čistou a suchou!.... Tak že, milý Tomáši, vyžer si to za všechny ženy co trpí mnohem víc.

farah.farah Reagovat 5. 3. 2018 12:25

použít děti jako druh partnerského boje mi připadá jednou z nejodpornějších věcí které se ke konci vztahu dějí. to že je tohle vyyšlený přípd nemění nic na tom, že se to reálně děje. Myslím že v tomhle případě by asi na vině bylo něco jako váka Rosseových...paní zdá se mi... došla do stavu naprostého odporu a opovržení manželem. Což on tím, že je spíše dobrák umožnil a dal tomu prostor. Nemám z toho pocit, že by se s paní dalo normálně mluvit a dohodnout se ale i tak bych se o to pokusila být na jeho místě. Prostě pokusit se nastavit nějaká oboustranně akceptovatelná pravidla fungování. Pokud dohoda nepůjde tak příště mít jasně naplánovaný víkend s dětmi, v případě že to manželka opět nějak překazí, tak prostě volat sociálku, nic jiného mu nezbude, bohužel. Dětem to říct na rovinu jak to vnímám zapojit je do toho aby měly zájem se mnou být.

Mata69 Reagovat 4. 3. 2018 20:43

Elynor: všimla jsem si toho také - a také toho, že za dva měsíce se "vyvázal" ze společné hypotéky, nešetřil na kauci a první nájem.

Elynor Reagovat 4. 3. 2018 20:35

Je to sice smutný příběh, ale jaksi tomu nerozumím. Když je dům Hanky, tedy exmanželky, tak na co byla ta společná hypotéka? Jakpak to, že pán investoval a nemá nárok, přece musí existovat nějaké důkazy o převodu peněz, zaplacené faktury na ty investice, objednávky, smlouvy. Minimálně by mohl dostat část peněz zaplacených na tu hypotéku, v rámci vyrovnání. Ovšem to chce právníka. Dál - mladší dcera chtěla bydlet s ním - kde asi, když pán bydlí stále v předmětném domě? A ani nevěděl, kam půjde? A když už chtěla, tak proč jí to rozmlouval, tím patrně akorát dcera došla k závěru, že on o ni nestojí. Chyba. Aspoň tu střídavku měl chtít, slečny jsou celkem velké, nepotřebujou chůvu, zvládal by to nepochybně sám a byl by klid. Takhle pán neustálým ustupováním učinil sám ze sebe troubu, a celkem se nedivím, že je to pro dcery zklamání.

Lare Reagovat 4. 3. 2018 18:59

SandraN: Z osobní zkušenosti vím, že se nechají ovlivňovat i naprosto dospělé " děti". Ne moje, ale partnerovy. A hlavně kvůli majetku. Na to pozor!!!!!

BettyMD Reagovat 4. 3. 2018 18:13

Já teda vůbec nechápu, proč některý ženský takovýhle dryje dělají! I kdyby ten "hříšník" byl on, tak to ještě neznamená, že ona musí takhle vyšilovat! Nechápu. Sama jsem rozvedená a žádné dryje jsem nedělala. Jen dcerám zkomplikuje život svým špatným příkladem.

kočina Reagovat 4. 3. 2018 15:35

SandraN: To byste se docela spletla. Pokud se matka na děti navázala dostatečně včas, tak je to pro pána celkem beznadějné a věk nehraje až takovou roli. Viz. např. http://www.stridavka.cz/nezralematky2.html, ona celá ta série těch článků je zajímavá a hlavně smutná. Tady je ale velká šance, že je to jen uražená ješitnost ahlavně snaha vystrnadit pána co nejdřív z baráku,takže snad budete mít pravdu vy.:-)

SandraN Reagovat 4. 3. 2018 15:05

Ano, dům, do kterého jste investoval, že Vaší ženy, špatně jsem četla, máte ale nárok na svůj podíl na rekonstrukcích, na to nezapomeňte.

SandraN Reagovat 4. 3. 2018 15:03

Řekla bych, že dcery už nejsou až tak malé a že je Vaše bývalá nebude moct ovlivňovat donekonečna. Že brzy prohlédnou, poněvadž maminka to soužití s novým pánem bude realizovat na jejich úkor. Ony jistě brzo prohlédnou, jak to je. Do té doby si zachovejte pevné nervy a hlavně klid. U rozvodu se odrbat nenechte, co zůstane Vám, můžou jednou užívat nebo podědit Vaše dcery. Myslete tedy na sebe a na ně. Kdybyste nechal ženě byt a ta se za něj nebo někoho jiného vdala, mohlo by se stát, že tam Vaše dcery budou za čas nevítané a Vy jim budete moci v případě nutnosti nabídnout pouze skládací lůžko u sebe v garsonce. Na to pozor.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit
Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články