Veronika (41): Jsem potvora, když chci chlapa své kamarádky?

| Autor: Kristýna Witnerová | Rubrika: Láska a vztahy

Letos na Silvestra se rozjelo něco, o čem netuším, jestli to půjde vůbec zastavit. Bojím se, že do základu rozvrátím naprosto všechno, co jsem ve svém životě vybudovala. A nakonec zbude jen spálená země. Možná to zní pateticky a někdo mi může říct, tak to prostě nedělej! Já ale netuším, jestli to ještě jde. Myslím, že jsem ztracená, zamilovaná a úplně poblázněná, ale když si řeknu, že vezmu zpátečku, než bude pozdě, všechno se ve mně vzbouří.

Veronika (41): Jsem potvora, když chci chlapa své kamarádky?

Jsme docela velká parta kamarádů. Někteří se známe už od střední, okolo vejšky se začali nabalovat na původní kamarády a kamarádky jejich partneři. Známe se prostě tak dobře, všichni jsme měli v podobnou dobu děti, víme o sobě všechno. Až by se dalo říct, tyhle lidi jsou jako sourozenci, tam už žádná jiskra nepřeskočí, ale…

Letošní hory pro mě byly osudné. Pronajímáme si vždycky i se všemi dětmi chalupu v Krkonoších, podle nálady chodíme na běžky, sjezdujeme, naši puberťáci snowboardují, občas se zajde někam na jídlo, prostě silvestrovská klasika.

Letos s námi jela asi potřetí taky naše kamarádka Věrka s dětmi a manželem Derekem. Ten je původem z Jihoafrické republiky, ale je běloch. S Věrkou se seznámili, když ona pracovala jako au-pair v Londýně. Bylo to ještě před rokem 2000. Vím, že spolu oslavili milénium a už spolu zůstali. Byla to tehdy láska jako trám. Dlouho žili v Anglii, kde si Derek vybudoval slušné postavení v IT.

Ale před pár lety přijeli do Čech, aby se tu Věrka mohla starat o svého nemocného tátu. Derek rychle dostal výbornou práci v bance, koupili si byt. Vídáme se s nimi často, naše děti chodí k Věrce na doučování angličtiny.

Všechno začalo při sranda jízdách na bobech a dětských lopatách, které děláváme večer dva dny před Silvestrem. Většinou se nechají strhnout fakt všichni, držíme se za sebou a závodíme. Seděla jsem v dlouhém hadu před Derekem a byla to docela sranda. Jelo nás za sebou asi osm. Nabrali jsme rychlost, ale pak nás Michal, který řídil, strhl na stranu a my skončili v hlubokém sněhu.

Vyklopili jsme se a Derek spadl nějak přese mě. Strašně jsme se smáli, všude sníh. Ležela jsem na zádech. A on mě najednou políbil a řekl, že je to nádherné přistát na tak úžasné ženské. Řekla jsem ve vtipu nápodobně a rychle jsem vstala, dál jsem se smála, ale projelo mnou tisíce úžasných bodavých jehliček. Můj muž Petr jel ve vedlejším hadu a ničeho si nevšiml. Ani Věrka, Derekova žena, nebyla nikde poblíž.

Od té chvíle, kdykoli mě Derek někde v chatě zahlédl, letmo se mě dotýkal, pár jízd na lanovce s propletenými prsty, neskutečně krásné pohledy a úsměvy při společných jídlech. Ááááá! Připadala jsem si jako v patnácti na lyžáku. Akorát teď jsem pořád hlídala, jestli mě nevidí Petr, děti nebo Věrka nebo jejich děti. Cítila jsem se trapně, šíleně a totálně zamilovaně najednou. Dokonce jsem se na sjezdovce snažila jet v Derekově stopě. A v duchu jsem si říkala, jak úžasně lyžuje.

Ještě na horách jsme si začali tajně esemeskovat. No a při ohňostrojích jsme se s Derekem opravdu milenecky políbili a objali. V rachotu petard, když si všichni připíjeli, pokřikovali, objímali se a přáli si. Netrvalo to ani půl minuty, ale pro nás to bylo stvrzení všech tužeb z posledních dní. Vím, že je mi čtyřicet, ale podlomila se mi kolena…

Od té chvíle v tom totálně lítám. Po návratu do Prahy mi Derek napsal, že mě musí vidět. Zve mě na obědy, občas se urveme na kafe. Proběhlo pár procházek po práci. A minulý čtvrtek, když jsme měly jít s holkama z práce na dlouho naplánovaný muzikál, jsem jim volala, že jsem uvízla v zácpě a nestíhám. Přitom jsme si ale s Derekem pronajali byt a strávili spolu večer. Přijde mi, že bez něj nedokážu být ani vteřinu. On říká, že je zamilovaný.

ANKETA: Měla by Veronika okamžitě přestat s nevěrou? 

Petr si zatím ničeho nevšiml a Věrka prý taky ne. Nám dvěma je ale jasné, že spolu potřebujeme být ideálně každou minutu a navždy. Mám neskutečný strach, co bude dál. Je to poblouznění, které vyšumí? Anebo máme rozbít dvě docela fajn manželství a rodiny? Pomoc!

Další články z rubriky

IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života

IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života

22. 4. 2018 | Irena si před časem nastěhovala domů maminku, která náhle ovdověla. Jenže tím pro ni začaly krušné…

Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?

Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?

21. 4. 2018 | Zlomené srdce je pěkně bolestivá záležitost a nevěru jen tak někdo odpustit neumí. Přesto ale…

RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex

RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex

19. 4. 2018 | 2 | Vztahy tchyně i snachy málokdy fungují dokonale. Své o tom ví i Radka, které se její tchyně…

Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně?

Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně?

18. 4. 2018 | Pro to, co se v sexu má a nemá dělat, nejsou jasná pravidla a záleží na každém z nás, co a jak má…

Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články