Komentáře ke článku

Veronika (41): Jsem potvora, když chci chlapa své…

27. 2. 2018 | Letos na Silvestra se rozjelo něco, o čem netuším, jestli to…

Přidat příspěvek
Rambíša Reagovat 1. 3. 2018 11:29

Podobným nánám jako je tato z článku,bych dala pár facek a něco ran přes zadek,chovají se jako puberťačky cca 13 leté,ty se taky dokážou šíleně zamilovat za dva dny....Je to hnus,když se podobným způsobem rozbije rodina se 3 dětmi z její strany ,a z jeho dokonce se 4 dětmi....(skutečný případ),jen proto,že ona už ze strany manžela necítila tu "pravou"lásku,a kde jinde najít milence,než mezi přáteli,nechápu,jak někdo nemyslí na to,co svým chvilkovým poblázněním způsobí,rozbije dvě rodiny, je to hnusně sobecké a vůči všem,nejen dětem,ale i vůči partnerům,velmi odporné jednání.

Mata69 Reagovat 1. 3. 2018 08:54

Zebruška: je to pecka viď? ;-)

Zebruška Reagovat 28. 2. 2018 23:37

Jinak jsem se fakt válela smíchy nad tím, jak je to popisovaný, to je prostě jak harlekýnka z časopisu pro puberťáky a nemá to chybu! No uznejte - slavné bobování se dělo večer dva dny před Silvestrem, před tím ji jako milenec zřejmě nijak nezajímal a nijak si na něj nemyslela. A teď najednou - buch, úžasné líbnutí a svět se od této vteřiny točí jinak, krásné pohledy a kradmé úsměvy při jídle, ježdění v jeho stopách a teď, teď to přichází - při silvetsrovském ohňostroji dojde ke "stvrzení všech tužeb z posledních dní"! Čili celé dva dny trvajících tužeb!!! :-)) Dva dny, během kterých dospělá žena a máma od dětí pochopí, že má co dělat se spalující láskou a naprosto ji strhne milenecký polibek. Jako dva dny tužeb - to je snad věčnost pro čtrnáctku, co se poprvé zamiluje, ale co to je pro čtyřicetiletou ženskou? To se jako tak poblázní a odsune manžela na vedlejší kolej během pár hodin? Teď máme dva měsíce po Silvestru a už pálí země, šílená láska, všechny předešlé roky manželství zapomenuty a bude rozbíjet rodiny. No fíha, ta paní je ale do života výhra!

Zebruška Reagovat 28. 2. 2018 23:26

A jéje, další, co se jí ve středních letech pobláznily hormony a chce za sebou tu "spálenou zemi" a libuje si v tom, jak je poblázněná a ztracená a má tu nejúžasnější lásku.. Škoda, když si tyhle typy uvědomují tu poblázněnost, ale nejednají podle toho. Protože o tom to je - ony se hormony zase uklidní a z největší životní lásky najednou bude zase jen chlap, co po sobě neuklízí a čte si noviny místo toho, aby dlouze obdivoval, jak jí to dneska sluší.A pak nezbývá, než ho taky hodit za hlavu a vrhnout se do další úžasné lásky.

dragondra Reagovat 28. 2. 2018 09:55

Nejseš potvora jen blbka.

Zaz Reagovat 27. 2. 2018 22:08

Náhodou, paní Veronika zvolila dobře. Než jít s ženskýma z práce na muzikál, tak zajímavější varianta je chlap v pronajatém bytě! A teď vážně, docela by mě zajímalo, jaký má vztah s manželem. Měla by si uvědomit, že rozbombarduje co se dá, už teď si není sama sebou jistá, vždyť píše, že je poblázněná, zamilovaná, ztracená... Nevěra ano, ALE musí se umět.

modrodolka Reagovat 27. 2. 2018 21:25

Tak to teda nepřejde-znám to!!!!!!!!!!!! Je to jak droga! To zakázané ovoce je děsně krásný.Přešlo by to možná, až po průšvihu, rozvodu, dali by se dohromady a po čase by zjistila, že to je normální chlap, možná horší, než ten první.Vymyje jim to mozek, budou se chovat jak blbečkové a dřív, nebo později to praskne.Hlavně ona po čase nedokáže spát s manželem, bude jí na něm vadit i to, že dýchá. Jak se bude moci dívat kamarádce do očí? To může dopadnout jen velmi špatně. Jako s drogami. Říct si dost , teď, hned a už nikdy víc.Jedině tak.

mambule Reagovat 27. 2. 2018 15:18

Elynor: máš pravdu s těmi puberťáky na snowboardu. Já jsem tam viděla to osudové ježdění na bobech a dětských lopatách, tak ty asi nějakým chudákům mrňousům sebrali :-)

Mata69 Reagovat 27. 2. 2018 14:40

Já mám pocit, že tady v tom příběhu ten pan úžasný to prostě zkusil (čímž jaksi pravidla party porušil, ale což, prostě to prubnul) a vida! paní se chytla. Kdyby to přešla a nedala tomu tu odezvu, asi by se i on stáhl a dal by pokoj. Ale odezva byla velmi nadšená, tak proč ne? řekl si. Jinak tu vše podstatné zaznělo, prostě si oba a paní nejvíc, moc zahrávají, dává všanc dvě nejspíše dobře fungující rodiny a souhlasím s tím, že to naruší i vztahy v té partě.

SandraN Reagovat 27. 2. 2018 14:12

Manželé mých kamarádek a kolegyň jsou sympaťáci, fajn pracovití chlapi, co něco dokázali, dělají, co je baví, vypadají k světu, mají zajímavé koníčky, ráda je vidím, když se vidím s těma holkama. No a jinak - jsou pro mě prostě tabu. Je to stejné, jako když vidím za výkladem nabídku v akci na dovolenou na konci světa. Se zdravým rozumem se na ni mrknu a dopředu vím, že je nad kapacitu mého konta. Takže jdu dál, aniž by mě to nějak oslovilo. Manželům mých kamarádek, i když kolikrát špičkujeme a nasmějeme se, řeknu, tak ahoj, mějte se pěkně a zase někdy a jdu si dál po svém. Někdy je lepší, když kamarádský vztah nepřekročí onu hranici, kdy to kamarádství přestává být. Neříkám, že je špatné zamilovat se do chlapa, který je zadaný, říkám, že v partě by měli lidi hrát fér hru a nepřipustit cokoli, co by ji porušilo. Mělo by to být nepsaným pravidlem, ať jsou rádi, že mají s kým příjemně trávit volný čas a neničí to. Může se stát, že se to provalí a vztahy v partě to nabourá všem. pak budou sedět všichni doma u televize, děti u počítačů, protože mezi všemi může zavládnout nedůvěra. Můžu se vídat, můžu spát, můžu se těšit, ale nemám právo na základě toho, že jsem si na někoho umanula, rozbourat několik rodin. To fér není. Veronika má problém hlavně sama se sebou. Nikdo z party jí nemůže pomoct. Měla by si dát pozor, aby se od ní ostatní díky jejímu nerozumnému chování neodtáhli a aby nezůstala bez partnera, bez milence a nakonec i bez party a třeba, kdoví, i bez svých dětí....

Elynor Reagovat 27. 2. 2018 12:57

K anketě - málo možností. Nevím, co by měla dělat Veronika, k tomu mám málo informací. Za sebe můžu říct, že bych s nevěrou nepřestala, protože proč, když je to hezký, ale tak - se to musí dělat trošku s vkusem, ne bláznit jak patnáctka, proboha. A nemluvit o spálené zemi a podobné osloviny. Tak si může půl roku užívat pěkné chvíle, pak postupně zjistí, že je to normální muž, žádný Evžen idol žen, endorfiny opadnou a aférka odezní do ztracena. Při troše šikovnosti zúčastněných. Když z toho bude chtít Veronika udělat veliké haló a divadlo pro zbytek světa, protože se to musí vykřičet, jak je to úžasné a jak s ním chce být každou minutu, tak pochopitelně nadělá nenávratné škody. Jasně a stručně to lze shrnout - ano, lze si užívat i tajně a bokem, ale nesmí to nikomu ubližovat. Pokud vím, že to nedokážu, tak to nemůžu dělat. Nebo můžu, ale musím pak nést následky.

Elynor Reagovat 27. 2. 2018 12:42

Kromě toho to přesvědčení, že si zatím nikdo ničeho nevšiml, je nejspíš iluze. Asi si všimli už úplně všichni, jenom jsou taktní a mají společenské vychování, tak mlčí a myslí si svoje. Případně se baví na účet zamilované dvojice, přičemž osobně bych řekla, že zamilovaná bude jen Veronika. Pro pána je to nejspíš jen drobné a zábavné dobrodružství.

Elynor Reagovat 27. 2. 2018 12:39

mambule: maličkým? Se tam píše, že puberťáci jezdili na snowboardu... takže dětem bude tak 15 - 17 let. Odhadem. Ovšem na podstatě věci to nic nemění. Paní je momentálně mimo realitu.

Mata69 Reagovat 27. 2. 2018 10:55

mambule: no dle článku to vypadá, že paní se fakt totálně pobláznila a nejradši by asi založila novou rodinu s tímhle týpkem a nejspíš jí vůbec nedochází, že on o to samé s největší pravděpodobností vůbec nestojí.

Mata69 Reagovat 27. 2. 2018 10:51

Všimly jste si, že se tu zveřejňovaly články o třicátnicích, které nevěděly jestli chtějí děti, řešily problémy jak puberťačky? A teď se tu poslední dobou zase roztrhl pytel s příběhy čtyřicátnic, které rovněž jako ty třicátnice rozumu moc nepobraly, srdce jim dělají salta, pobláznily se do manželů kamarádek a podobně?

mambule Reagovat 27. 2. 2018 08:56

Dost divný je už ten nadpis - jsem potvora, když chci chlapa své kamarádky? Spíš bych se ptala - Jsem potvora, když chci dělat problémy svým maličkým dětem?

mambule Reagovat 27. 2. 2018 08:53

Mata69: Tím jsem chtěla říct, že kvůli přechodnému stavu nemá smysl rozbíjet dvě rodiny. --- Tohle se stává. Jeden extrém je ženu ukamenovat či upálit, druhý extrém, praktikovaný u nás, je rozbít kvůli poblouznění rodinu s malými dětmi. Doporučovala bych zlatou střední cestu :-) příhodu si potichu užít, snad prokristapána paní nechce znovu hnízdit. Její "objev" téměř jistě ne :-)

Mata69 Reagovat 27. 2. 2018 08:02

mambule: nejspíše jo, ale mezi tím rozbíjí dvě rodiny.

mambule Reagovat 27. 2. 2018 05:51

Druhá míza. To přejde :-)

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit
Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články