4 prvomájová přikázání pro spokojenější život

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Ve vzduchu je jaro, cítíme to všichni. Jsme veselejší, máme zase chuť do života a zpoza každého rohu mává v nějaké podobě láska. Na téhle vlně je potřeba se svézt. Něco nového zažít, ochutnat, zkrášlit se a také se třeba zamilovat.

Buďte hezká

Na jaře je najednou všechno víc vidět - odrostlý melír, šedivý vlas, kila navíc i ošlapané boty. Nenechte to zajít daleko, budete mít větší radost ze života, když se budete líbit sama sobě. Nová barva na vlasy udělá zázrak. A zkuste si vybrat i tričko v nějaké pro vás neobvyklé barvě, dělá chybu každá, která je přesvědčená, že jedině černá a béžová jsou ty zaručeně elegantní barvy. Pojďte do něčeho veselého, letos jsou módní proužky a puntíky. A také andělské šperky, dokonalé, nevšední, neokoukané… prostě ideální do nového ročního období.

Splňte si malé tajné přání

Už to neodkládejte. Splňte si své tajné přání. A neříkejte, že žádné nemáte. Někdo touží po poháru s horkými malinami v cukrárně na náměstí, některá z nás ráda prožije den v nákupním centru a jiné sny jsou náročnější a musí se na ně šetřit, ale i na ty jednou dojde. Udělejte alespoň malý krůček směrem k jejich splnění. To, po čem toužíme si máme vizualizovat. To znamená představovat si, jaké to bude, až se přání splní. A kdo chce zajít ještě dál, může si pořídit lapač snů. Indiáni jím chytají pozitivní energii, která pomáhá při realizaci těch nejodvážnějších plánů. Uvidíte, že lapač pomůže i vám.

Jděte do přírody

Slunce je tu pro všechny, jeho svit má léčivé účinky a přinejmenším na náladě se okamžitě projeví. Pobyt na slunci působí příznivě na naši psychiku, vždyť terapie světlem je naprosto regulérní metoda léčby depresí. Při procházce v přírodě se navíc vaše tělo okysličí, napne se a zrůžoví pleť v obličeji, kůže začne vyrábět vitamín D a vy se budete cítit skvěle. Všechno kolem kvete a najdete-li jabloň, pod níž bude volno, hned si místo obsaďte, protože přesně tady musíte dostat prvomájovou pusu.

To nejdůležitější nakonec: ke všemu přiberte svého muže

A jsme u toho. Jarní radosti nemůžete sdílet sama. Nezapomeňte ke všemu přibrat toho svého. Možná po zimě potřebuje omést pavučiny, ale věřte, i na něho jaro působí. Chce vás mít hezkou a spokojenou a rád pro to něco udělá. Určitě by chtěl vědět, čím by vás potěšil. Můžete mu napovědět.

Celou kolekci andělských šperků si prohlédněte na webu andělské-zvonky.cz

Další články z rubriky

Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?

Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?

23. 4. 2018 | Jaro o sobě dává vědět čím dál víc a některé dny už vypadají skoro jako letní. Naše pokožka se ale…

Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej?

Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej?

20. 4. 2018 | Výroba domácí kosmetiky a používání domácích vychytávek je stále oblíbenější. Na internetu najdete…

Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí?

Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí?

18. 4. 2018 | Málokterý ženský šatník neobsahuje ani jedny džíny. Určitě i vy ve své skříni pár denimových kousků…

Jak se starat o kosmetiku? Laky do lednice, pudry do sucha!

Jak se starat o kosmetiku? Laky do lednice, pudry do sucha!

16. 4. 2018 | S příchozím jarem byste si měla dopřát nejen detox těla, ale i detox kosmetické taštičky.…

Domácí pekárny Vaření s dámou

Nejčtenější články